دلم می‌خواد یک اتفاق بزرگ رقم بزنم. طوری که تیر یک اخبار سرتاسر جهان بشم. دلم می‌خواد آدم محبوبی بشم و تمام آدما منو بشناسن.

این روزها توی رویاهام مدام در حال Roy Jones شدنم. Roy Jones آنچنان هم، پر افتخار و محبوب نیست. ولی خوب من آدم قانع ای هستم و خیلی دوستش دارم.

Roy Jones Jr

یکی دیگه از رویاهایی که مثل فیلم Inception به اعماقش می‌رم، اینه که خفن ترین هکر جهان هستم. به پیچیده ترین سیستم های امنیتی با دو خط کد (مثل ssh) دسترسی دارم. با این حال هیچ‌کس رو به خاطر اینکه از کاراش سر دربیارم، هک نکردم. حالا شاید فقط یک یا دو نفر :D

عوض تونستم BitCoin رو هک کنم و تو حسابم هزاران BitCoin دارم که تنها چالشم تو زندگی اینه که این Coin ها رو، به ریال تبدیل کنم.

وقتی به خودم میام، خودمو سرزنش می‌کنم، که تا کی می‌خوای تو این رویاها وقتت رو تلف کنی!؟ به خودم می‌گم اگر تو می‌خوای تیتر یک جهان بشی، باید سالها تلاش کنی!

چند ماه پیش، موقع خداحافظی، با یکی از دوستانم، بهم گفت: 《من مطمئنم آدم موفقی خواهی شد. بیشتر از الانت.》 بهش گفتم 《انقدر تلاش می‌کنم که حرفت رو زمین نمونه و موفق می‌شم.》 اون شب، چیزی که ذهنم رو مشغول کرده بود، این بود که، نکنه تعریف من و دوستم از موفقیت متفاوت باشه. و زمانی که از نظر خودم موفق شدم، از نظر دوستم موفق نباشم! اصلا موفقیت یعنی چه؟ از اون موقع تا همین چند وقت پیش، از هر کسی که فرصت صحبت کردن باهاش پیش می‌اومد، نظرش رو راجع به موفقیت می‌پرسیدم. و ازش می‌خواستم بگه، به شخصی، با چه ویژگی هایی می‌گه موفق هست. جواب های متفاوتی شنیدم. ولی بهترین جوابی که به نظرم منطقی می‌اومد، آرامش بود. کسی که آرامش داره، چه میلیادر باشه، چه زیر خط فقر، از داشته هاش لذت می‌بره. کسی که آرامش داره، عاشق همسرش هست یا از تنهایش لذت می‌بره. کسی که آرامش داره، چه موهای پرپشتی داره، چه مویی رو سرش نمونده، وقتی خودش رو تو آینه می‌بینه، به خودش چشمک می‌زنه. کسی که آرامش داره، چه ماشین اش بنز باشه، چه پیکان، در مواقع و مکان‌های مختلف از مدل ماشینش خجالت نمی‌کشه. کسی که آرامش داره، چه شهردار باشه، چه رفتگر، اگر کسی راجع به شغلش پرسید، بدون مکث و با افتخار از شغلش می‌گه. و… خلاصه کسی که آرامش داره، انگار از داشته هاش لذت می‌بره و نداشته هاش باعث ناراحتی‌ش نمی‌شه.


تیتر این پست قطعه ای از شعر آهنگ Stronger از Prismo هست. این آهنگ رو چند روز پیش تو مستندی که از Roy Jones می‌دیدم پیدا کردم.